S7E0: BRAZÍLIA, SÃO PAULO - Pirátska drevená noha
42:29

S7E0: BRAZÍLIA, SÃO PAULO - Pirátska drevená noha

22.09.2021

Všesvet je späť! Hoci zatiaľ len na jeden špeciálny diel, ktorý vznikol pri príležitosti multikultúrneho festivalu [fjúžn] v Bratislave. Vďaka nemu, a snáď aj vďaka nám, môžete spoznávať svet, ktorý máme doma.

V tejto časti som sa preto o pobreží aj vnútrozemí Brazílie rozprávala s Tiagom Viganóm, ktorý žije v Bratislave od roku 2008 a je jednou z tvárí festivalu. 

Celú mladosť prežil na pomarančovej farme a nekonečných plážach štátu São Paulo. Ako vyzerá život na brazílskom vidieku? Kde sa chodia baviť mladí ľudia a čo je nebezpečné v megameste São Paulo? A aké sú stereotypy, ktoré o Brazílii máme?

Vypočujte si dnešný diel určite až do konca, príde aj na portugalčinu :). Festival [fújžn] bude v Bratislave trvať až do soboty, jeho program nájdete na stránke festival.fjuzn.sk

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.