S4E7: CESTOVATEĽSKÉ TIPY - Puzzle so západom slnka

24.03.2020

Celá nová epizóda epizóda Všesvet podcastu sa nesie v znamení „času máme dosť”. Pevne verím, že sa všetci poctivo izolujeme ako sa len dá, a tak väčšinu času trávime doma alebo niekde „na samote u lesa". V oboch prípadoch sa vám v ušiach určite zíde náš podcast, pretože okrem toho, že ním môžete zabíjať nudu, budeme v tejto časti hovoriť o ďalších možnostiach ako sa doma zabaviť a ešte pri tom mať aj pocit, že cestujete. To nie je, že 2v1…to je minimálne 5v1! Okrem nás dvoch sme si totiž prizvali aj odborníka na reportážnu žurnalistiku a večného milovníka cestopisov Lukáša Onderčanina. Tak si to nenechajte ujsť…:) 

 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK