S2E26: CAMBRIDGE - Aj ty si pádlovala?

21.05.2019

Chcete sa stať úspešnými rockermi a naučiť sa pri tom plynule po anglicky? Vyberte sa do Cambridgu! Univerzitné mesto a rodisko kapely Pink Floyd z vás vytiahne akýkoľvek potenciál…Aspoň tak to vidí naša staronová hosťka vo Všesvet podcaste Aďa Hubočanová, ktorá tam strávila tento rok v apríli mesiac na jazykovom pobyte. S Naďou sa rozprávali aj o tom, koľko úsilia ju stálo prekonať strach a vybrať sa na takýto pobyt úplne sama, čo sa jej podarilo naučiť sa a tiež zažiť. A keby vám to nevyšlo s kariérou hviezdy progresívneho rocku, môžete si z takéhoto pobytu aspoň odniesť priateľstvá naprieč celým svetom.

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK