S7E5: ATÉNY so ZUZANOU KOVAČIČ HANZELOVOU - Kalokagatia
45:13

S7E5: ATÉNY so ZUZANOU KOVAČIČ HANZELOVOU - Kalokagatia

02.11.2021

Vedeli ste, že gréckym jedlom si môžete predĺžiť život? Alebo, že v centre Atén sú desiatky skrytých letných kín, kde môžete pozerať staré klasiky? Pozvanie do Všesvet podcastu prijala tento týždeň naša kolegyňu z denníka SME, novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová, ktorá bude hovoriť aj o takýchto tajomstvách hlavného mesta Grécka.

Zuzka sa spolu s mužom vybrala v auguste do Atén na celý mesiac a hoci o výbere ich destinácie čiastočne rozhodol covid a opatrenia jednotlivých krajín, svoj výber neľutovali. Atény sú totiž raj pre všetkých milovníkov umenia, kultúry, architektúry a dobrého jedla. Navyše, je to na skok aj na pláž, takže horúčavy, ktoré mesto zachvátili aj toto leto, boli oveľa viac znesiteľné. 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.