S5E12: NAPRIEČ USA NA BICYKLI - Snehuliačka
48:17

S5E12: NAPRIEČ USA NA BICYKLI - Snehuliačka

22.12.2020

Pokračujeme v našich predvianočných cyklistických epizódach, ktoré vás snáď motivujú skúsiť sa v novom roku pozerať na svet, či pokojne aj na vlastné mesto, zo sedla bicykla. Našimi hosťami boli tentokrát Eliška a Tim Fetzkovci, slovensko-americký pár, ktorý nielen, že spolu smetné koše vymetá, ale aj cestuje, pracuje, relaxuje… 

Ako hovorí Eliška, ak je človek pokorný a zbytočne veľa neplánuje, dokáže prejsť veľké veci. Preto veríme, že táto časť bude pre vás taká malá inšpirácia, že aj pandémia čoskoro skončí a bude nám zas raz dobre žiť (…a bicyklovať sa!) 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.