S4E3: ALJAŠKA - Selfíčkári

25.02.2020

Tento podcast nebude to len o „veverkách a kachnách”. Bude o tvrdej práci a skúsenosti „prežitia”, ktorú po čase získa každý dlhodobý cestovateľ. Na Aljaške je totiž veľa divokých zvierat, ktoré vás dokážu v sekunde zlikvidovať. Menšiu šancu na prežitie máte ale evidentne počas sezónnych prác v rybárskych fabrikách či na lodi. Takýto „work&travel” zážitok (z ktorého bolo vlastne len „work only”), si odskúšal môj dobrý kamarát a cestovateľ-idol Jirka Prokop. S priateľkou strávili tri mesiace na ostrove Akutan. Väčšinou 16 hodín za pásom s rybími mŕtvolami či v útrobách lodí plných krabov, čo vám dokážu zlámať prsty. Že to znie príliš hardcore? To ešte netušíte, čo všetko Jirka v tejto časti porozpráva…

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK