S7E11: TREKY V GRUZÍNSKU - Čaču budeš?
47:13

S7E11: TREKY V GRUZÍNSKU - Čaču budeš?

14.12.2021

Krajina, v ktorej každý s láskou spomína na pohostinnosť domácich, aj nevoľnosť z jazdy maršrutkou ponad nekonečné zrázy. S našou už známou hostkou Petrou Pogányovou sa tentokrát pozrieme do najeurópskejšej z ázijských krajín - do Gruzínska. Peťa sa tam prvýkrát vydala ešte v roku 2011 a odvtedy sa pravidelne vracia ako turistická sprievodkyňa. 

Vďaka tomu má v zásobe množstvo vzletných funfactov o gruzínskom víne, výstupe na Kazbek či hadej oblastni na juhu krajiny. Tento rok s Peťou spolusprevádzala aj naša podcastová kolegyňa Evka Kubániová, takže na Gruzínsko si v tejto časti zaspomíname v trojici. 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.