S4E6: KORONAVÍRUS - Návrat domov

17.03.2020

Svet zachvátila panika. Už je len málo krajín, ktoré nehlásia nákazu Covid-19, ktorú spôsobuje nový koronavírus. Hranice krajín sú zatvorené, lety aj vlakové spojenia zrušené. Cestovať sa bude dať v najbližších dňoch len tažko, my vám s tým však radi pomôžeme aspoň takouto audioformou. Ak ste nepočuli ešte všetky naše časti, čo sme pripravili za posledné dva roky, teraz je ideálna príležitosť! Dnes si ale dáme ešte trochu edukačný diel. Naša kamarátka kardiochirurgička Evka Borišincová sa totiž práve teraz vrátila zo Srí lanky, kde bola na dovolenke. Aká je atmosféra pri tomto koronavírusovom šialenstve na opačnom konci sveta?  A čo všetko musela absolvovať na ceste domov? Nech sa páči, počúvajte…

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK