S4E11: HOUSTON - Ropný vrt

21.04.2020

„Houston, máme problém”… Predpokladám, že tento citát vám vo veľkom napovie, čo bude témou dnešného Všesvet podcastu. Áno, je to slávne centrum NASA, raj všetkých milovníkov texasiek a kovbojských čižiem, či zapeklitých spletí ciest - prístavné mesto Houston. Okrem toho, že patrí rozlohovo medzi najväčšie mestá Spojených štátov, je to aj centrum priemyslu a zdravotníctva, čo možno neznie úplne sexi, ale môžete sa tam ozaj veľa čo dozvedieť. Tomáš Hubočan absolvoval cestu do Houstonu už približne desaťkrát, naposledy zobral so sebou aj Naďu a malú Alicku, tak vám dnes porozprávajú, čo všetko videli a zažili a vysvetlia aké prepojenie má vybuchujúci ropný vrt a autosedačka.

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK