S7E1: VYNOVENÝ VŠESVET PODCAST - Novinársky chlebík
44:03

S7E1: VYNOVENÝ VŠESVET PODCAST - Novinársky chlebík

05.10.2021

Štartujeme siedmu sériu cestovateľského Všesvet podcastu, ktorá bude zásadne iná, ako všetky doteraz - máme totiž nový tím. Cestovateľské utorky budú odteraz pre vás pripravovať Tina Paholík Hamárová a Lukáš Onderčanin a za produkciu Eva Kubániová. Nič sa nebojte, pohodová atmosféra, ktorú sme od začiatku zaviedli s Naďou Hubočan, ostáva, rovnako ako vaša obľúbená zvučka od Vladina Bízika.

V tejto časti sa okrem predstavovačky pozrieme aj na to, ako vyzerajú novinárske zahraničné cesty. Či už expedície do konfliktných oblastí, lety vládnymi špeciálmi alebo medzinárodné stretnutia investigatívnych novinárov. Tešíme sa na vás, od dnes, každý utorok! 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.