S4E22: KOH RONG SANLOEM - Organizovaný chaos

07.07.2020

Jazyková rozcvička na ráno - povedz si Koh Rong Sanloem, Fukok a Kokong trikrát za sebou. Novú aktivitku nám v poslednej časti štvrtej série Všesvet podcastu predstavil cestovateľ a vlastník rezortu v Kambodži Adam Kováč. Všetky vyššie spomínané sú inak ostrovy na juhu Kambodže, kde môžete ísť na dovolenku svojich snov. Obsahuje váľanie sa na snehobielej pláži, jedenie čerstvého ovocia a zeleniny z komunitnej záhradky, rôzne vodné športy či pozorovanie fosforeskujúceho planktónu. Že si to viete predstaviť? Aj my! Už len, aby Kambodža opäť naplno otvorila svoje brány pre turistov a Tina, Naďa a rozhodne aj Adam tam fičia jeden Fukok! Ďakujeme krásne, že ste s nami vydržali aj celú štvrtú sériu, počujeme sa o pár týždňov! 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK