S2E12: SKALISTÉ HORY, KANADA - Kráľ prašanu

05.02.2019

Ako vyzerá ideálny zimný víkend v Kanade? Je po štvrtej popoludní a vy ste práve zišli štandardnú 10-kilometrovú zjazdovku s čerstvo napadnutým neupraveným prašanom. Cestou ste pozdravili medveďa grizly, ktorý je v lyžiarskom stredisku obľúbený maznáčik. Pod svahom už čaká pripitý sused, ktorý vytiahol z dodávky gril a láka všektých prišelcov na voňavé klobásky a steaky. Večer je na programe už len vírivka, v ktorej vás budú zabávať ukecaní Kanaďania s populárnym „caesar drinkom” v rukách… O kanadskej lyžovačke, strediskách, podmienkach, varovaniach a všetkom inom, čo sa dá v zime robiť v Skalistých horách, porozprávala Naďa a Tom.

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK