S7E2: PATAGÓNIA - Nie je každá veľryba ako Willy
44:46

S7E2: PATAGÓNIA - Nie je každá veľryba ako Willy

12.10.2021

Ako si predstavujete koniec sveta? Ako útesy či pláže obmývané nekonečným oceánom? V podstate nie ste ďaleko od pravdy - Fin del mundo, teda doslova „koniec sveta”, sa nazýva časť sveta, do ktorej sa dnes vyberieme.

S hosťom Michalom Foltýnom sme sa rozprávali o jeho niekoľkotýždňovom výlete po Patagónii - najjužnejšej časti Južnej Ameriky s najjužnejšie položeným mestom na južnej pologuli. 

Okrem toho, že v Patagónii je približne toľko tučniakov, čo obyvateľov, sa dozviete aj kde sú najkrajšie výhľady v národnom parku Torres del Paine, či ako sa dostať na aktívnu sopku Villa Rica.

Všetky Mišove odporúčania aj zážitky nájdete na jeho instagramovom účte JUST TRIP IT, tak si ho nezabudnite pozrieť hneď po vypočutí tejto epizódy. 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.