S4E4: KO SAMUI - Pán prasák

03.03.2020

Tiež by ste ste očakávali v nedeľu na obed rezne, ak by ste na ostrove videli behať po pláži prasa? Nuž, Naďa sa nechala zmiasť a prišlo jej pána Prasáka úprimne ľúto… Ale nebojte sa, s prasiatkom, Naďou aj celou rodinkou to na ostrove Ko Samui nakoniec dobre dopadlo. Končne môžete naše ufúľané backpackerské príbehy vymeniť za niečo pohodlnejšie a tradičnejšie! V tejto časti hovoríme ako môže vyzerať pekná luxusná rezortná dovolenka s lokajom a vlastným golfovým vozíkom na jednom z troch najväčších thajských ostrovov. Lebo Ko Samui nie je len FullMoon party divočina. Svoju party si tam kľudne môžete rozbehnúť aj pri vlastnom bazéne s 5-mesačným bábom a čerstvým kokosom v ruke.

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK