S1E6: IRÁN – Radšej by som zomrel, ako by som mal ísť prvý

26.06.2018
Koľkokrát musíš v Iráne odmietnúť čaj, aby sa tvoj hostiteľ neurazil? A kto vchádza prvý do dverí? Dajte si sa nami rýchlokurz slušného správania v tejto starobylej krajine Peržanov. Nebudeme v tom sami! Do kanadsko-slovenského štúdia tentokrát prijali pozvanie aj vzácni hostia, naši dobrí kamaráti Vlado Bízik a Sepideh Mohammadi. O Iráne, tarofe, couchsurfingu, nociach pod hviezdami a veľa ďalšom sme pre Vás pripravili nie jeden, ale hneď dva diely Všesvet podcastu. Vypočujte si prvú z nich, ktorá sa zameriava na tipy a triky pre cestovateľov každého typu. 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK