S1E15: ISLAND - Ultimat Viking

28.08.2018
  Baraní guláš, baranie rohy...? Nuda, to môže jesť každý. Čo takto celá varená barania hlava! To jedia praví Vikingovia. A na Islande to ešte zajedajú aj zhnitým žraločím mäsom. Snáď vám neprešla chuť a schladíte sa s nami ďalším výletom v horách, dolinách, medzi vodopádmi a ľadovcami. Tentokrát priamo z hraníc polárneho kruhu! Island a jeho krásy i strasti (rozumej vlasaté kone).

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK