S7E17: JORDÁNSKO - Grál svatý
47:13

S7E17: JORDÁNSKO - Grál svatý

25.01.2022

Tiež ste niekedy rozmýšľali, kde by sa dal zohnať Svätý grál, ktorý vám zabezpečí nesmrteľný život? Nuž, mnohí sa podľa vzoru Indianu Jonesa vyberú do starodávneho skalného mesta Petra v Jordánsku, kde sa práve točilo niekoľko scén z filmu Indiana Jones a posledná krížová výprava. 

Hosťami tohto Všesvet podcastu sú Jarko a Mirka Hamárovci, ktorí síce s hľadaním "Grálu svatého" neuspeli, no za to absolvovali niekoľko dní v Jordánsku a pripravili skvelý itinerár pre tých, ktorí na výlety nemajú niekoľko týždňov. 

Hamárovcov ste už mohli počuť rozprávať vo viacerých častiach a sú dôkazom toho, že dobrodružne a samostatne cestovať sa dá kľudne aj po 50-tke. Dnes to bude červená púšť Wadi Rum, antické pamiatky mesta Amman, aj čarovná Petra. 

Budeme radi, ak nás v tvorbe podcastu podporíte na Patreone. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nám napísať na vsesvetpodcast@gmail.com.

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.