S4E5: PAKISTANSKÁ SVADBA - Mauzóleumom

10.03.2020

Hudobníci ladia svoje sitary, v každom kúte sa skrývajú tanečnice v pestrofarebných sárí, všade sú flitre a pripravené konfety. Nevesta vojde z jednej strany, ženích z druhej a scénka ako vystrihnutá z Bollywoodskych filmov sa môže začať! Všetci hromadne tancujú a spievajú, hrkajú náramkami na rukách, oslavujú príbeh lásky - niekedy aj mesiac vkuse! Aj takto môže vyzerať pakistanská svadba. Alebo tak, ako ju cez svoj objektív videla naša hostka fotografka Dia Čermáková - trochu strojená a občas bez nevesty. Pakistan je miesto, ktoré možno veľa ľudí považuje za nebezpečnú destináciu. Dia si myslí opak, šla tam úplne sama, pracovne, a nestretla sa so žiadnymi problémami (okrem črevných - indická kuchyňa nesklame ani v Pakistane) Ak máte chuť na trochu gýču a crazy rich Asians na pakistanský spôsob, určite si túto časť nenechajte ujsť! 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK