S1E13: GRUZÍNSKO - Nepijú bezdôvodne

15.08.2018
Pravý bašavel! Ten určite zažijete, ak sa dostanete na oslavu či len raňajky k akýmkoľvek Gruzíncom. Pripíjajú na všetko a hlavne veľa. Okrem zážitkov z vrúcnych stretnutí však Gruzínsko ponúka aj nezabudnuteľnú turistiku pod Kaukazom, úzke uličky v starom meste Tbilisi, či „kolotočársku” dovolenku pri Čiernom mori. Ste zvedaví, počúvajte ďalej…

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK