S1E10: ŠTOKHOLM - Ten smrad je zážitok

25.07.2018
  Premýšľali ste niekedy nad tým, či sú mäsové guľky naozaj švédske tradičné jedlo? Či Švédi nakupujú len v H&M-ku a Ikey? Do vašich letných príbytkov dnes prinesieme trochu severského chladu zo Štokholmu. Aj keď naša hosťka Saška Irikovská tvrdí, že aktuálne sú tam horúčavy. Nevadí, pravý Viking zvládne aj to!

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK