S1E9: JAPONSKO – Múzeum bizarností

17.07.2018

 

Máte radi pokémonov, robotické kaviarne či živé bábiky? Hľadáte na správnom podcaste! Dnes totiž bude reč o Japonsku a všetkých jeho bizarnostiach. Nebojte sa, nie len o nich. Naďa, ktorá to do krajiny vychádzajúceho slnka otočila trikrát, porozpráva aj o tom, kde nájdete najlepšie sushi, chrámy z ôsmeho storočia či prečo je práve Japonsko najlepšia party krajina. 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK