S7E15: MAROKO - Palacinka tisícich dier
45:01

S7E15: MAROKO - Palacinka tisícich dier

11.01.2022

Vedeli ste, že v Maroku sa dá lyžovať? Alebo, že berberské ženy vtkávajú do kobercov rodinné príbehy?

Sprievodkyňa a milovníčka Maroka Adina Flimel to veru vie, pretože do krajiny na severe Afriky vycestuje niekoľkokrát ročne. A keďže Maroko sa aktuálne po pár týždňoch lockdownu opäť otvára turistom, v spolupráci s dovolenka.sme.sk sme pre vás pripravili tento skvelý diel plný zaujímavých informácií o farebných a voňavých zákutiach Marakéšu, tradíciách a zvykoch Berberov či palacinkách tisícich dier.

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.