S2E27: SEATTLE - Zubárka je plešatá

28.05.2019

Pripravte sa na extrémne muzikálny diel. Nielen, že sa v ňom dozviete ako sa volala prvá punková skladba, ktorú náš hosť Tomáš Hubočan zložil keď mal len 5 rokov (áno, názov napovedá veľa), ale budete nás počuť aj unisono spievať úryvky z muzikálu Looney Tunes a v neposlednom rade sa budeme rozprávať o rodisku svetových mien rocku či grungeu. Seattle má podľa Nadi a Tomáša nezameniteľný charakter a keby si z amerických miest mali vybrať jedno na život, bolo by to práve mesto Boeingu, startupov a v neposlednom rade doktora Frasiera Cranea. 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK