S3E6: EDINBURGH - Pekný film o vlakoch

05.11.2019

Vraj viac sa zabavíš na pohrebe v Glasgowe ako na svadbe v Edinburghu - hovoria Škóti a inak aj tohtotýždňová hostka Všesvet podcastu Romana Juhásová. Ale nedajte sa zmiasť, návšteva Edinburghu a.k.a „EdinbRra” ako ho volajú miestni, rozhodne stojí za to! Mesto, v ktorom sa zastavil čas, vás určite očarí historickými uličkami ako vystrihnutými z Harryho Pottera. Nebude to náhoda, veď spisovateľka J.K. Rowling vysedávala práve v jednej kaviarni v centre mesta, keď písala prvé dve knihy. Romanka vám v podcaste prezradí, kde sa táto kaviareň nachádza! Milovníci iného typu filmov nájdu v Edinburghu tiež zákutia z Trainspottingu, z ktorého si každý odniesol to svoje. Ja napríklad, že to bol pekný film o vlakoch…

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK