S1E7: IRÁN – Imám hotline

04.07.2018
  Máte radi praktické rady? Jednu pre vás dnes máme. Veľmi existenčnú... konkrétne ako zvládnuť apokalypsu! Inak sa v siedmej epizóde Všesvet podcastu dozviete aj ako sa v Iráne správne obliecť či na akých miestach si Iránčanky dávajú robiť plastiku. Dnes sme v Perzskom zálive!

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK