S3E12: NEDOSTUPNÉ KRAJINY s TRAVELISTANOM - Kuca paca

17.12.2019

„Prečo cestujem? Lebo každá cesta musí mať nejaký príbeh. Nevycestujem len tak, že chcem si to ísť odškrtnúť lebo sú lacné letenky. Proste, keď krajina nemá príbeh alebo ma niečim nezavolá, tak tam nejdem,” hovorí Martin Navrátil, zakladateľ populárneho cestovateľského portálu travelistan.sk a cestovateľ, ktorý má za sebou 175 krajín sveta, nespočítateľné množstvo zážitkov, skúseností a príbehov. Práve príbehy ľudí ho nalákali aj do takých krajín, kde by sa bežná Slovač čo i len bála vkročiť. V tejto časti Všesvet podcastu sme sa vybrali do Afganistanu, Sýrie či na ostrov Sokotra. Že by vás to ani len nenapadlo? Že nie je možné tam ísť? Ako hovorí Martin - „vsjo móžno”!

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK