S1E8: VIETNAM – Bola doba cashu

12.07.2018
  Chcete sa preniesť do Československa v roku 1975? Poďte s nami do Vietnamu! Bilboardy so zväzáckymi heslami, preteky školských dychoviek či všadeprítomná červená zástava je obrazom Vietnamu dnešných dní. Vo veľkom jej však konkurujú aj sýtozelené ryžové políčka ci slamené klobúčiky vždy usmiatych Vietnamcov. Tina brázdila po Vietname na motorke dva mesiace, tak nám verte - bolo o čom rozprávať...

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK