S1E14: KANADA, Národný park Jasper - Mladí, tupí

21.08.2018

 

Vedeli ste, že štatisticky najnebezpečnejšie zviera v Kanade je sob? Na medvede stačí slzný plyn, ale so sobmi je to ťažšie. Sú mladí, tupí, nespútaní…Najmä, keď ich neposlušní turisti fotia mimo auta. Takže nie len o soboch je názov tejto epizódy. Inak Naďa a Tomáš hovoria kam ísť, čo zajednávať, kedy vybavovať. Jednoducho všetky informácie ako chodiť po kanadských horách v jednom balíku!

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK