S1E20: KAMBODŽA - Odkiaľ zdvihli tú kuru?

09.10.2018

 

A je to tu. Veľkolepé finále prvej série prvého cestovateľského podcastu na Slovensku, v ktorom sme chodili po všemožných miestach, spomínali na všetečných ľudí či odporúčali všelijaké nápady ako cestovať a spoznávať svet-všesvet. Ale pozor, žiadne opúšťáky či oslavné ódy! Dvadsiatu epizódu sme oslávili štandardne príjemným rozhovorom pri pivku o Kambodži. O našich detských snoch, ktoré sme si plnili ako Lara Croft v chrámoch Angkoru, či o hodnotách ľudstva, ktoré sa nepoučilo na chybách minulosti ani počas genocídy v tejto malej juhovýchodnej ázijskej krajine v 70-tych rokoch. Nechajte sa dnes s nami uniesť do ríše kmérov, do Kambodže…

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK