S7E13: AUTONOMÁDI - Zadrená ojnica
40:46

S7E13: AUTONOMÁDI - Zadrená ojnica

28.12.2021

Zaraďte jednotku a vyberte sa s nami na cestu autami. V tento prázdninový čas sme pre vás pripravili špeciálnu LIVE epizódu o autonomádstve, ktorú sme nahrávali počas festivalu Cestou-necestou.

Zuzka Remišová, Vojta Wertich a Ondrej Brichta so Tinou diskutovali, aké výhody, ale aj nástrahy ponúka cestovanie autom - teda takým, v ktorom bývate, varíte si, umývate sa či spíte. Verte mi, možnosti sú naozaj neobmedzené od Avie až po Škodu Favorit.

Diskusiu sme nahrávali pred publikom v otvorenej sále, takže verím, že nám odpustíte trochu horší zvuk. Jeden mikrofón sa totiž opustil úplne, ale aspoň to dostatočne vykresľuje trable, s ktorými sa denno-denne stretávajú všetci autonomádi. 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.