S2E22: HONG KONG - Dobré buchtičky

16.04.2019

“Vieš ako v Matrixe všetci žijú v tom podzemnom meste Zion a je tam rôznorodá zmes kultúr, národností a náboženstiev...? Tak takto vyzerajú hongkongské hostely.” Hong Kong má rôzne podoby a Tina si ho po krátkej návšteve minulý rok v júli zobrazuje napríklad takto. Ak je toto megamesto vaša prestupná stanica počas letu do iných ázijských miest či Austrálie, v novej časti vám poradíme, čo všetko sa dá za deň stihnúť. 

P.S. Táto časť je trochu kratšia, náš exkluzívny hosť, ktorý v Hong Kongu študoval, musel bohužiaľ zo zdravotných dôvodov zrušiť nahrávanie. Ale nebojte sa nič, v ďalších epizódach vám to bohato vynahradíme! 🙂

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK