S4E8: USA BUSKING S MARTINOM HARICHOM - Trochu fiškušsky

31.03.2020

Žili sme z toho, čo sme vybrnkali... Tak sa dá jednou vetou zhrnúť to, o čom bude v tejto časti hovoriť náš skvelý hosť, hudobník, čo sa túla po svete, Martin Harich. V týchto krušných časoch koronapokalypsy a izolácie vás chceme aspoň takto potešiť cestovateľskými príhodami a pohodovou atmosférou, ktorá vám zaručne spraví lepší deň. Martin má parádne historky ako s kamošom z kapely absolvoval niekoľko roadtripov po Spojených štátoch, kde naozaj žili z toho, čo si zarobili hraním na uliciach - takzvaným buskingom. Čiže dnes opäť cestujeme, ale pripravte sa, že táto časť Všesvet podcastu do svojich štruktúr zahrnula aj reláciu Pozor zákruta a trochu aj Nákupné maniačky. 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK