S6E19: AFGANISTAN - Foajé nošteka (s Martinom Navrátilom a Peťom Dosedlom)
43:56

S6E19: AFGANISTAN - Foajé nošteka (s Martinom Navrátilom a Peťom Dosedlom)

10.08.2021

Ak by Afganistan nebol roky zmietaný vojnami a chudobou, bol by jednou z najkrajších zastávok na slávnej hodvábnej ceste. Aspoň tak to priamo na mieste odpozorovali cestovatelia Martin Navrátil z cestovateľského webu Travelistan a Peťo Dosedla. Do tejto stredoázijskej krajiny sa vybrali v júli 2021, aby sa s ňou cestovateľsky „rozlúčili”. 

Z krajiny totiž postupne odchádzajú zahraniční vojaci a ľudia netaja strach a obavy z toho, čo bude zajtra. Ako vyzerajú ulice Kábulu, ktoré oblasti Afganistanu sú už úplne nedostupné, a čo pre miestnych znamená návrat Talibanu? Ostaňte s nami, dnes to bude cestovanie s profesionálmi.

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.