S4E18: TENERIFE - Dr. Zoidberg

09.06.2020

Vedeli ste, že typické jedlá na Tenerife sú slaný zemák a príliš sladký rožok? Benjamín Čech a Terka Zelmanová si na tomto krásnom kanárskom ostrove odžili pol roka a práve tieto dve jedlá mi odporučili. Inak pracovali, trekovali, pestovali koriander, hľadali Hitlerov poklad a v neposlednom rade skateovali. Lebo ako inak sa spoznať s miestnymi „fellas” ak nie práve cez dosku, ktorú inak nosia so sebou kade-tade po svete. Tenerife ale ponúka okrem betónových aj dažďové údolia, sopečný piesok či zasnežený najvyšší vrch Španielska. Tak „don’t GIZ a f*ck” a pekne sa inšpiruj, lebo hranice sa nezadržateľne otvárajú.

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK