S6E1: MALTA - Pot alebo život
43:01

S6E1: MALTA - Pot alebo život

06.04.2021

Ak nebudeš v tomto živote poslúchať,  je možné, že sa z teba v tom budúcom stane vták alebo kôň na Malte. Aspoň tak si to vysvetľuje hostka Všesvet podcastu Michaela Eliášová, podľa ktorej to ani jedno zo zvieratiek nemá na stredozemnom ostrove ľahké. Malťanky a Malťania sú totiž vášniví jazdci a strelci, aj preto ich počas voľných dní môžete zastihnúť v jednom z pár umelých lesíkov či parkov. Okrem bizarností sa v prvej časti 6. série dozviete aj to, ako funguje dobrovoľníctvo cez Európsky zbor solidarity, ktoré sú top miesta na Malte, či čo všetko vás tento víkend čaká na cestovateľskom festivale Culturea… čiže štandardné „všesvet funfacty”. Pevne veríme, už vám snáď už aj chýbali. Všesvet podcast je späť, a to rovno vo svojom rodnom podcastovom dome v denníku SME! Chýbali ste nám… 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.