0714: NOVOROČNÝ ŠPECIÁL - Rodinná pouta
57:29

0714: NOVOROČNÝ ŠPECIÁL - Rodinná pouta

04.01.2022

Máme nový rok 2022 a aj v ňom sa môžete každý utorok tešiť na dávku cestovania po rôznych kútoch sveta s Tinou Paholík Hamárovou a s Lukášom Onderčaninom. Prvý diel v novom roku sme venovali vám, našim poslucháčom a podporovateľom, a že sme sa hecli - má skoro hodinu!  

Ozvali sme sa Patreon ambasádorom Ivanovi, Radovanovi a Janke, ktorí nám dali svoje cestovateľské tipy z Lichtenštajnska, Francúzska či Nemecka. Taktiež sme sa spojili so zakladateľkou podcastu Naďou Hubočan, ktorá sa v decembri vybrala do Yukonu a Kolumbie. A samozrejme novoročné priania sme si tak podcastovo zaželali v rámci nového tímu s Onďom a Evkou Kubániovou, a to zo služobného výjazdu na Liptov, kde sme Všesvetu dali oficiálnu podobu vo forme občianskeho združenia. 

Nuž veru, dejú sa veci, nezaháľame ani v roku 2022 a tešíme sa, že pri tom budete s nami.

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.