S2E31: MIAMI - Nikto nie je z Miami

25.06.2019

Život ako z amerického teenage filmu. Umelo pekné roztlieskavačky sa snažia dostať do „kappa” dievčenského klubu na kampuse aby sa spoznali s promotérom, ktorý ich dostane do jedného z vychytených klubov na South Beach. Ešte predtým však skočia na parkovisko pred American airlines Arena povzbudiť svoj obľúbený tím - oblečené od hlavy až po päty v klubových farbách. Večer obúvajú najvyššie opätky zo šatníku a hor sa do ulíc floridskej metropoly. Ok, možno trochu preháňame, ale takto podobne opísala život v Miami a atmosféreu na jednej z jeho univerzít naša hosťka Andrea Štibrová. Dozviete sa napríklad aj prečo na Key Weste musia všetci povinne vstávať o 5 ráno. Posledná časť druhej série Všesvet podcastu je tu…!

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK