S7E12: TAIWAN - Subtropická Duchonka
50:32

S7E12: TAIWAN - Subtropická Duchonka

21.12.2021

Aj keď vás môžu ohroziť tajfúny, zemetrasenia či makaky, Taiwan je rozhodne miestom, kde sa na vás budú ľudia usmievať a kde môžete veľa starostí hodiť za hlavu a naozaj si užívať cestovanie. Všetko tu totiž funguje a k tomu máte skvelú infraštruktúru, krásne hory, horúce pramene aj moderné metropoly.

Aleš Tvrdý strávil na tomto ostrove niekoľko rokov a určite sa chystá čoskoro naspäť. V najnovšej časti Všesvet podcastu hovorí o tom, ako si viete priamo v reštaurácii uloviť krevety, kde je najlepší výhľad na kedysi najvyššiu budovu sveta, prečo sú Taiwanci ochotní cestovať za jedlom cez pol krajiny aj prečo nie je vhodné, aby ste dievča volali na rande "na kávu". Pozrieme sa na horské treky, vodopády aj na juh krajiny, kam chodia miestni tak, ako sa kedysi chodievalo u nás na Duchonku.

Alešove blogy aj skvelé fotografie nájdete aj na blogu Photo and Traveling. 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.