S1E12: KATAR - Slanina je všemocná

08.08.2018
Hubárčenie, švajčiarsky dobytok, chladne noci a zlaté kalašnikovy na svadbách. Aj taký je Katar. Chcete o ňom vediet viac? Smelo si pustite dvanástu epizódu Všesvet podcastu. Nadin manžel Tom tam tento rok strávil celé dva mesiace. A vie, kde v Katare zohnať slaninu!

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK