S6E10: TIROLSKO - Strážcovia karavanu
43:33

S6E10: TIROLSKO - Strážcovia karavanu

08.06.2021

Aj vám prekáža, keď vás ráno budí jódlovanie a odór vysokohorských kravičiek? V tom prípade tento podcast nie je pre vás!

Ale inak je pre všetkých, ktorí majú radi turistiku, hory, adrenalínové športy či dobrú tradičnú alpskú kuchyňu. Spolu s novinárom a cestovateľom Lukášom Onderčaninom sme sa vybrali „toť za roh” do malebnej časti susedného Rakúska, do Tirolska.

Ktoré sú najpopulárnejšie turistické cesty a chaty? Kde nájdete najstrmšie ferraty či vodopád oblepený Swarovski kameňmi? A aký rozdiel je medzi "trailer parkom" a karavan kempom rakúskeho štandardu? Pustite si aj dnes váš obľúbený Všesvet podcast. 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.