S1E11: HAVAJ - Skúsime aj Hornú Maríkovú

31.07.2018

Ostrovy dúhy. Ostrovy kvetov, ostrovy sopiek, hula tanca, paliem, nekonečných pláží, divokej džungle…vyberte si! Toto všetko a ešte oveľa viac sú Havajské ostrovy. Tina tam bola na trojtýždňovom výlete ešte v roku 2012. Ale úprimne, koho už len zaujíma Tina. O štyri roky neskôr sa tam totiž na výlet vybrali jej rodičia! A tých v tejto časti spovedáme. Ak máte pocit, že vám na cestovanie už ušiel čas a chýba vám motivácia, povinne vypočuť žážitky Mirky a Jarka Hamárovcov.

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK