S3E2: LAOS - Pneumatiková mafia

08.10.2019

Splavovanie rieky na pneumatikách v mestečku Vang Vieng bola kedysi vychýrená zábava pre všetkých partychtivých turistov. Potom však hríby a tráva prevzali vedenie nad kormidlom a pneumatiky z mesta vymizli! Sú však preč definitívne? Alebo vo Vang Viengu vyčíňa „pneumatiková mafia”?! A nevyčíňa náhodou tak aj v celom Laose? Ťažké témy, ale o to viac zábavy nájdete v novej časti Všesvet podcastu so Zuzkou Vitkovou. Ako hosťa na doplnenie zážitkov aj miest sme si pozvali našu poslucháčku Alex Antošovú.

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK