Politika mi nechybí, chybí mi moc, říká Topolánek na Pivu s Vlevo dole
01:14:18
Podcast: Vlevo dole

Politika mi nechybí, chybí mi moc, říká Topolánek na Pivu s Vlevo dole

15.09.2021
Předvolební sliby už málokdo bere vážně. Vlevo dole je ale plní, a to ještě před samotnými volbami. Vyrazili jsme za fanoušky na pivo na pražskou Kampu a ještě teď jsme překvapení, kolik vás přišlo. Pro ty, kteří to nestihli, máme dnešní speciální epizodu.

Podcast Vlevo dole je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.