Kam zmizí prezidentovi muži? Nejedlý do Moskvy, Ovčáček do SPD
40:18
Podcast: Vlevo dole

Kam zmizí prezidentovi muži? Nejedlý do Moskvy, Ovčáček do SPD

20.10.2021
Na Pražském hradě, v prezidentské kanceláři, aktuálně vládne chaos a zděšení. Po týdnech lhaní a předstírání, že prezident je ve skvělé kondici, se veřejnost dozvěděla pravdu a sleduje pomalé odcházení Miloše Zemana z nejvyšší funkce.

Podcast Vlevo dole je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.