Achillův pat. Je lepší odlákat pár renegátů, nebo celou stranu?
32:38
Podcast: Vlevo dole

Achillův pat. Je lepší odlákat pár renegátů, nebo celou stranu?

22.09.2021
Poslední průzkumy naznačují, že volby mohou skončit patem. Tedy remízou mezi dvěma nesmiřitelnými tábory ve dvousetčlenné Sněmovně. Jaká řešení má takový zdánlivě neřešitelný pat, je tématem aktuální epizody Vlevo dole.

Podcast Vlevo dole je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.