Jaká protipandemická opatření chystá Vlastimil Válek? A rozumíte mu?
29:32
Podcast: Vlevo dole

Jaká protipandemická opatření chystá Vlastimil Válek? A rozumíte mu?

24.11.2021
První krizi, kterou bude muset řešit vláda Petra Fialy, je exploze epidemie. Člověk by čekal, že nový kabinet má přesně promyšlený plán, co bude dělat od první vteřiny po převzetí moci. Zvlášť, když je tu její Anticovid tým, který po celou dobu v opozici přinášel alternativní návrhy k opatřením Babišovy vlády.

Podcast Vlevo dole je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.