Podcast:VISI PODCAST

Pravidlá braintormingu: Ako získať kreatívne a efektívne riešenia

02.07.2019

Firmy často hľadajú riešenia na problémy, ktorým čelia. Nie vždy je to však jednoduché. Najmä vtedy, keď je cieľom nové, inovatívne riešenie, ktoré presahuje hranice klasického štandardu alebo normy. Kde však nájsť kreatívne riešenia problémov? Na brainstormingu. V podcaste sa preto dozviete viac o tejto metóde. Nevynecháme ani jeho históriu a to, čo môže firmám priniesť.

Sledujte článok na našom blogu: https://visibility.sk/blog/pravidla-brainstormingu-ako-ziskat-kreativne-a-efektivne-riesenia/

Podcast VISI PODCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK