Podcast:VISI PODCAST

#4 Visistories Peter Bolebruch - Ako som dokázal prežiť úplny krach

25.08.2020

Tretím hosťom nášho podcastového seriálu #Visistories - Biznis príbehy s ponaučením je Peter Bolebruch zakladateľ firmy Teesys. Peter porozpráva o svojom nie úplne šťastnom príbehu v podnikaní. Dozviete sa ako firma s vyše pol miliónovým obratom dokázala úplne skrachovať, ako sa z takejto životnej situácie dokázal Peter poučiť a opäť naštartovať.

Podcast VISI PODCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK