AKO PREŽIŤ svoje vlasy
12:25
Podcast: Veselá pani

AKO PREŽIŤ svoje vlasy

24.04.2020

Za každou úspešnou a spokojnou ženou vraj stojí dobrý muž. Ale podľa mňa tam je ešte fén, hrebeň, kulma, lak a tužidlo na vlasy, jemný melír a podstrihnuté konce. Ak má totiž žena dobrý účes, s ktorým je spokojná, dokáže všetko. A ak nedokáže všetko, tak má aspoň ten dobrý účes. 

https://www.instagram.com/vesela_pani/  

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/  

artwork: https://www.instagram.com/illbara/  

ZAPO a Veselá pani ti odporúčajú podcast Všetko, čo ste chceli vedieť o zvieratách...ale hanbili ste sa na to opýtať  https://open.spotify.com/show/7If4XqrLY5sMes3KfmUlSC    

 

Podcast Veselá pani je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Humor, Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.