#26 LENKA VAGNEROVÁ: "Nemám rada tlak sociálnych sieti"
39:51

#26 LENKA VAGNEROVÁ: "Nemám rada tlak sociálnych sieti"

13.06.2021

Lenka Vagnerová je veľmi výrazná tanečníčka, choreografka a lektorka, ktorá do svojej tvorby vnáša uchopiteľnosť a pútavosť. Má vlastnú tanečú company a vyučuje vlastnú tanečnú techniku “talk through your body”. Aký má vzťah k sociálnym sieťam, čo ju baví na streetdance, prečo má rada záložné plány, prečo tvorí ale aj o tanci a materstve. To všetko sa dozvieš v tomto podcaste. Veď počúvaj :) 


INFO:

FB:@Lenka VagnerováIG:@lenkavagnerovacompanyWEB: www.lenka-vagnerova.cz

Podcast VERBÁLNY TANEC je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Otec Mirec
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.